GWIAZDA - DOMINIXUS Toruń w Ekstralidze futsalu!

Miło nam poinformować, że od tego sezonu nasza drużyna rozpocznie zmagania w ekstralidze futsalu. Nasz zespół już od kliku sezonów walczył na parkietach futsalowych w niższej lidze. W tym roku PZPN przyznał nam organizację Mistrzostw Polski w futsalu kobiet do 18 roku życia, a dzisiaj 24 października dołączył nas do grona 12 najlepszych drużyn w Polsce w piłce halowej, dzięki wysokiej pozycji w I lidze w zeszłym roku. Oznacza to, że sezon 2018/2019 zaczniemy w najwyższej lidze futsalu. Będzie to dla wszystkich zawodniczek oraz całego klubu wielkie przeżycie i pozwoli zebrać bezcenne doświadczenie na kolejne lata.

Wszystkich sympatyków futsalu oraz wszystkich kibiców, którzy na dobre i złe są z nami ZAPRASZAMY NA MECZE!