Gwiazda Dominixus - Lipno Stęszew 3:1

Bardzo dobry mecz rozegrały nasze seniorki, pokonując 3:1 Stęszew. Od samego początku meczu przewaga naszej drużyny była bardzo duża. Co kilka minut byliśmy sam na sam z bramkarzem gości. Wynik meczu mogła otworzyć Julia Olkiewicz, lecz strzał został odbity na rzut rożny. W dalszej części meczu Judyta mogła zostać bohaterką spotkania, mając kilka sytuacji bramkowych. Na 1:0 w 20' strzela Olkiewicz po pięknym wyjściu sam na sam. Na 2:0 strzela Mirka po zamknięciu dośrodkowania. Mucha w poprzeczkę chwilę później i i jeszcze na koniec I połowy niewykorzystana sytuacja sam na sam. Druga połowa bez zmian, już w 50' było 3:0 - Marta uderzyła w okienko bramki. Od tego momenty za dużo osób chciało się wpisać na listę strzelców. Akcje były indywidualne, co pozwalało przeciwnikowi nas kontrować i w 87' tracimy bramkę na 1:3. Cieszy powrót po kontuzji Magdy Mileckiej i Oli Pąk. Trzeba zaznaczyć, że wszystkie asysty były autorem Agnieszki.