Autor:

Sławek Wesołowski

Utworzono:

07.09.2017

Początek sezonu w wykonaniu piłkarek Stilonu nie należy do wymarzonych. W drugiej kolejce Gorzowianki udały się na wyjazdowe spotkanie do Kórnika, gdzie podobnie jak przed tygodniem w Szczecinie, przegrały 2-0.

Tego dnia pogoda nie rozpieszczała zawodniczek. Nieustannie padający deszcz nie ułatwiał, a wręcz utrudniał grę obu zespołom. Pierwszego trafienia kibice doczekali się w 22 minucie, kiedy to precyzyjnym uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego popisała się zawodniczka Kotwicy, Nicola Majewska.

Druga odsłona była już bardziej dynamiczna, jednak Gorzowianki nie potrafiły zamienić swoich sytuacji na zdobycz bramkową. Niestety w 73 minucie błąd w defensywie Stilonu wykorzystała Martyna Boguszyńska, zawodniczka gospodarzy podwyższyła wynik spotkania na 2:0.