Świetny debiut w rozgrywkach kobiet (30.08.2014)

WAP - Gwiazda-Kania Toruń  1:7

Szybko, bo już w 4' strzelamy pierwszą bramkę, a w roli głównej Grodzicka. Przez kolejne minuty stworzyliśmy sobie kolejne sytuacje, ale dobrze w bramce spisywała się bramkarka z Włocławka. Gdy wydawało się, że I połowa zakończy się wynikiem 1:0, sędzia w 38' zagwizdał rzut wolny, po którym wpadła wyrównująca bramka, ale 1' później ponownie Grodzicka strzela na 2:1. W II połowie nasze młode rywalki opadły z sił, a nasz zespół w tej połowie dołożył jeszcze 5 bramek. Na listę strzelców wpisały się: Jóźwicka 2x (dwie bardzo ładne akcje), Witkowska, bramka samobójcza (ale po dośrodkowaniu Witkowskiej) i, na początku 2. połowy, ponownie Grodzicka. Trzeba się cieszyć z początku sezonu i podziękować za walkę młodej drużynie z Włocławka, która ambitnie walczyła do końca meczu. Przed nami jeszcze sporo spotkań, a pozostałe rywalki mogą nam postawić trudniejsze warunki. Zapraszamy na kolejne zajęcia.