Odrobione "zadanie domowe", choć z ułatwieniem

Przedostatni nasz mecz w III lidze, przynajmniej przez najbliższy rok
Wyjazdowe spotkanie z zaprzyjaźnioną Tęczą Bydgoszcz.

Niestety, gospodynie musiały zacząć mecz w dziesiątkę, gdyż nie udało im się zebrać składu. Wprawdzie padła od ich trenera prośba o grę 10 na 10, ale było to już na boisku, po odprawie w szatni i trudno byłoby jednej z dziewczyn powiedzieć po prostu: "Ty jednak nie wchodzisz".

Początek meczu pokazał bardzo dobre przygotowanie techniczne i zespołowe gospodyń, jednak grając w osłabieniu nie mogły podjąć równej walki z liderem. W dodatku, w połowie pierwszej odsłony, Mucha w starciu bark w bark z Laskiem doznała poważnego urazu stawu skokowego i musiała prosto z boiska pojechać do szpitala.

Trudno przy przewadze dwóch zawodniczek opisywać szczegóły spotkania, warto tylko wspomnieć, że udany debiut (dwie asysty!) zaliczyła Ola, no i chyba najlepsze swoje spotkanie zagrała druga po Oli najmłodsza nasza piłkarka, Gabrysia.

Dziewczętom z Tęczy gratulujemy walki i zaangażowania do ostatnich sekund, czego efektem była honorowa bramka zdobyta w 90. minucie przez Anitę. Swoją postawą jak najbardziej na tego gola zasłużyłyście.
A Muszce życzymy jak najszybszego powrotu do pełnej sprawności Jesteś twarda! Wrócisz szybciej, niż twierdzą lekarze!

UKS Tęcza Bydgoszcz - GWIAZDA-KANIA TORUŃ 1:9 (0:2)
bramki:
29' Kwiatek as. Grodzka
37' Grodzka as. Witek
47' Daria as. Witek
49' Grodzka as. Kwiatek
52' Ewka as. Julka
55' Grodzka as. Ola
58' Grodzka as. Ola
71' Grodzka as. Julka
76' Aga as. Kwiatek

Skład: Rynia (Zuzka) - Daria, Lasek, Gabrycha, Witek (Wojowniczka) - Julka, Aga - Madzia (Mycha), Kwiatek - Ewka (Ola), Grodzka.