Puchar Polski 1:5

Gwiazda - DominiXus Toruń - KKP Bydgoszcz 1:5 (1:2)

To był dla nas piękny dzień. Szkoda, że zepsuła ten dzień sędzina, która nie poradziła sobie tym spotkaniem. Przewaga gości była duża i zasłużenie wygrały to spotkanie ale decyzje Pani Agnieszki były bardzo zaskakujące nie tylko dla nas ale i dla trenera KKP Bydgoszcz. Ne będziemy się zajmować teraz słabym poziomem sędziowania a grą naszych zawodniczek.

Było to dla naszego zespołu wspaniała zabawa, przeżycie oraz okazja zebrać cenne doświadczenie. Do przerwy 1:2 ale to wszystko na co było nas stać w tym meczu. W drugiej połowie nie podjęliśmy walki przegrywając 0:3 (sędzia). Dziękujemy wszystkim naszym sympatykom za wsparcie a zawodniczkom za grę do końca. Drużynie KKP życzymy awansu do ekstraklasy.