MAMY TO! GWIAZDA-KANIA W DRUGIEJ LIDZE!

Mecz na szczycie III Ligi Kobiet - zaległe spotkanie z wiceliderem z Włocławka.

Świadomość, iż w przypadku zwycięstwa zapewnimy sobie na cztery kolejki przed końcem rozgrywek awans do II Ligi troszeczkę związała nogi i głowy dziewczynom i początek spotkania był w naszym wykonaniu trochę chaotyczny. Gra była wyrównana, momentami nawet z lekkim wskazaniem na Wilczyce.
No ale od czego mamy Grodzką! W 24. minucie po rewelacyjnym prostopadłym podaniu Ewki, nasza supersnajperka dosłownie wkręciła w murawę stoperkę gości i wpakowała piłkę do bramki pod próbującą interweniować bramkarką. Mamy jeden zero!
Przyjezdne próbowały zmienić rezultat głównie ze stałych fragmentów gry, ale na posterunku była bezbłędna dziś Rynia oraz bardzo pewnie grające obrończynie.

Po zmianie stron nasza przewaga była coraz widoczniejsza. Kilka razy musiała z trudem interweniować golkiperka WAP-u, aż wreszcie w 66. minucie Banan wraz z Oli zainicjowała akcję, Aga z końcowej linii idealnie obsłużyła Grodzką, a ta z bliska skierowała piłkę po raz drugi do bramki rywalek, zdobywając tym samym swoją 41. bramkę w tym sezonie, a dla zespołu gola nr 111!
W końcówce parę zmian i cały czas próba podwyższenia wyniku. W ostatniej minucie genialne podanie w tempo od Józi do Mychy, niestety piłka w ostatniej chwili podskoczyła i po uderzeniu minimalnie minęła słupek.

Cały zespół zagrał fantastyczny mecz, zaangażowane były i zawodniczki grające, i rezerwowe, i trybuny. No i polały się szampany...

MAMY TO!
DRUGA LIGA JEST NASZA!!!

Kto wygrał awans?
GWIAZDA!
Kto?
KANIA
Kto?
TORUŃ!

Przed nami jeszcze wprawdzie cztery kolejki, ale te już zagramy na całkowitym luzie

GWIAZDA-KANIA TORUŃ - WAP Włocławek 2:0 (1:0)
bramki - Grodzka 2

Skład: Rynia (Zuzka) - Daria, Lasek, Julka, Madzia - Ewka (Banan), Józia, Aga (Mycha) - Witek (Ada), Oli - Grodzka (Wojowniczka) oraz Wierzba.