Inaugeracja sezonu na plus dla IV ligi!

W pierwszym spotkaniu IV ligi kobiet w sezonie 2018/2019 nasze zawodniczki pokonały zespół Tarpana Mrocza 12:0. Na liście strzelczyń znalazły sie: Mirka, Patrycja, Ewa oraz Iga a asystowały im Asia, Sandra, Wiktoria i Mirka. Dziewczyny rozstrzelały się niemiłosiernie nie pozostawiając złudzeń kto w tym spotkaniu jest lepszym zespołem. Zespół gości próbował atakować niemniej nasze Gwiazdy okazał się zbyt trudnym przeciwnikiem na rozpoczynających swoją przygodę z piłką zawodniczek z Mroczy. Było to pierwsze spotkanie w IV lidze i widać, że doświadczenia zebrane w poprzednim sezonie przynosi duży efekt w tegorocznych rozgrywkach. Niemniej musimy pamiętać, że to dopiero początek sezonu i jeszcze dużo meczów przed nami. Następny już za tydzień ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski, więc nasi kibice muszą mieć przygotowane kciuki do wspierania naszej drużyny, która zagra na wyjeździe!

"Jazda JAZDA Toruń GWIAZDA"