II liga wygrywa 4:0, IV liga 3:0!

Gwiazda - Grodzisk Wlkp. 4:0

Mecz prowadzony w szybkim tempie, dużo gry w środkowej części boiska. Nasza drużyna z tak mocnym przeciwnikiem radziła sobie bardzo dobrze. Akcje z minuty na minutę nabierały jakości aż w 33 minucie po rzucie wolnym nasza najmłodsza Julia Olkiewicz zgrywa piłkę do Marty Muszyńskiej, która strzela na 1:0.

W drugiej połowie to nasz zespół dominował i udokumentował to kolejnymi bramkami. Ponownie po solowej akcji Muszyńska podwyższa na 2:0. Kilka minut później Daria Gul zapędziła się pod pole karne i strzela na 3:0 po najładniejszej akcji w całym meczu. W końcówce meczu Agnieszka Pencherkiewicz strzałem po ziemi ustala wynik na 4:0.

Cały mecz mógł się podobać, dużo akcji, mało strat i przede wszystkim postawa dziewcząt w tym meczu zasługuje na wielkie brawa.