II liga: Orzeł Wałcz - Gwiazda Dominixus 2:2

Bardzo cieszymy się z punktu na wyjeździe, natomiast szkoda jest stracić bramkę w 87' na 2:2.

Mecz ułożył się dla nas pechowo bo w 25' tracimy bramkę i to jaką SZOK strzał z 40m w samo okienko bramki. Po bramce ciężko nam było się pozbierać i do przerwy po słabej grze przegrywaliśmy 1:0. Druga połowa to już bardzo duża dominacja z naszej strony. Wałcz ustawił się na obronę i to udało się wykorzystać. w 60' po rzucie rożnym Groszek z głowy doprowadza pięknym strzałem do remisu. W 75' było już 2:1 dla nas. W roli głównej  Aga, która dostała idealne podanie od Groszka i wyprowadza nas zespół na prowadzenie. W znakomitej sytuacji kilka minut później znalazła się Mucha ale uderzyła nad poprzeczką z 7m. Na 5' przed końcem Aga sam na sam i zabrakło pół metra aby dobiec do piłki i skierować ją pustej bramki po minięciu bramkarza. Wyśmienitą okazję miała Mirka po błędzie bramkarza oddała strzał do pustej bramki ale zbyt słaby. Niewykorzystane sytuacje się ...... i się stało. W 87' tracimy bramkę na 2:2 i tak kończy się cały mecz. Po pierwszej słabej połowie, każdy by się cieszył z remisu ale z przebiegu całego meczu, niestety straciliśmy 2 oczka.