I runda Pucharu Polski 5:2!

I runda Pucharu Polski  5:2!

Białe Błota - Gwiazda Toruń 2:5

Przez całe spotkanie mieliśmy bardzo dużą przewagę. Wynik spotkania otworzyła Wiktoria Jóźwicka, która wykorzystała podanie naszej młodej ale świetnie zapowiadającej się zawodniczki Julii Olkiewicz. Ta sama zawodniczka mogła podwyższyć prowadzenie ale przegrała pojedynek 1x1 z bramkarzem. W 25' tracimy bramkę po złym wybiciu piłki przez linię obrony ale kilka minut później jest już 2:1 po rzucie karnym wykonanym przez Angelikę Kwiatkowską.

Druga połowa to już zdecydowana nasza przewaga, kolejne bramki były kwestią czasu:

3:1 Agnieszka Pencherkiewicz po rzucie rożnym Julii Frelik

4:1 Marta Muszyńska po kolejnym pięknym podaniu Olkiewicz

5:1 Joanna Przybysz po podaniu Jóźwickiej

W końcówce tracimy drugą bramkę, było to  rozluźnienie naszej defensywy i zmiany, które zrobił trener dając możliwość pograć dziewczynom na innych pozycjach niż są przyzwyczajone.

Bardzo dobrze w tym meczu zaprezentowała się kolejna młoda zawodniczka Ola Pąk, która robiła dużo zamieszania w szeregach linii obrony. Cieszy postawa drużyny i awans do kolejnej rundy.